Ekofleks
+371 26-133-590
Granīta 26, Stopiņu nov., Latvija
Lv Lt Ee Ru En

Katalogs

Par mums

Mēs esam profesionāļu komanda, kas strādā Latvijas būvmateriālu tirgū kopš deviņdesmito gadu vidus. Mūsu uzņēmums strauji attīstās, iegūstot esošo un jauno klientu uzticību.

Uzkrājot bagātu pieredzi un klientu vajadzību zināšanas, 2004.gadā mēs uzsākām jaunu projektu - celtniecības materiālu EKOFLEKS ražošanu. Sākotnējā posmā produktu sortiments tika paredzēts ēku fasāžu siltināšanai. EKOFLEKS kļuva par pirmo akrila un silikona dekoratīvo apmetumu ražotāju Latvijā.

Ražošana - būvmateriālu EKOFLEKS izstrādāšanas laikā tika ņemti vērā vadošo Eiropas ražotāju produktu priekšrocības un trūkumi. Kopš paša darba sākuma uzņēmums nepārtraukti paplašina un uzlabo produktu klāstu. Pašlaik uzņēmuma sortiments ir pieaudzis un ietver plašu materiālu klāstu iekš un ārdarbiem. Visi mūsu produkti tiek izstrādāti izmantojot vadošo Eiropas ražotāju izejvielas. Uzņēmuma zinātnes un tehnikas attīstībā un pastāvīga ražošanas kvalitātes kontrole garantē augstākus kvalitātes standartus, kas, savukārt, nodrošina drošus un kvalitatīvus celtniecības darbus. Viss tas tika sasniegts pateicoties mūsdienu ražošanas metodēm, kā arī ciešai sadarbībai ar vadošajām būvmateriālu laboratorijām Eiropā. Mēs nepārtraukti testējam un pielāgojam savu produkciju mūsu klientu pieprasījumiem. Plānojot mūsu ražošanos procesu, mēs izmantojām labāko tehnoloģiju risinājumus, kas nodrošina vides tīrību.

Mūsu uzdevums - patērētāju vajadzību apmierināšana. Mēs ne tikai pārdodam augsti kvalitatīvus produktus, bet arī sniedzam plašu tehnisku atbalstu un konsultācijas visos būvniecības posmos. Mūsu kompānijas speciālisti sadarbojas ar daudziem celtniecības uzņēmumiem Eiropā un Krievijā. Mēs vienmēr sadarbojamies ar klientiem, neatkarīgi no pasūtījuma lieluma, kā arī cenšamies analizēt klienta problēmas un piedāvāt ērtāko un ekonomiskāko risinājumu.

Katru dienu mūsu laboratorijā turpinās pētījumi un eksperimentālais darbs. Tas viss kopā ar modernām iekārtām, augstas kvalitātes izejvielām un, pats galvenais, ar atbildīgu pieeju pie lietas, ļāva EKOFLEKS preču zīmei, neskatoties uz viņas jaunību, iegūt patērētāju cieņu. Pierādījums tam ir augošs pārdošanas apjoms Baltijas valstu, Vācijas un Krievijas tirgūs.